LipjaniPress

Deda tregon pse dështoi FER-i

Lajme

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda thotë se në kohën kur u krijua FER-i, atë dhe themeluesin tjetër të partisë Shpend Ahmetin nuk e njihnin qytetarët.

Kjo sipas tij është arsyeja e rezultatit të FER-it dhe tash kjo gjë ka ndryshuar.

Deda theksoi në Rubikon të KTV-së se tashmë ai e të tjerët i kanë dëshmuar Kosovës kapacitetet e tyre.

Facebook Comments

Related posts

Harrojeni Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe “letra”, ja si mund t’i merrni shumë lehtë

lipjanipress

Gjermania i kërkon Serbisë që “problemin e Kosovës ta zgjidhë shpejt”

lipjanipress

Aktivitet pesë ditor i Qendrës Rinore për të rinjtë e komunës

Press Lipjani

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

Hyn në fuqi Ligji për pandeminë COVID-19, këto janë dënimet e parapara për ata që nuk respektojnë masat

lipjanipress

Mbi 106 të vdekur në ortekun e borës në Afganistan

lipjanipress

Aksidentohet për vdekje motoristi shqiptar në Zvicër

lipjanipress

Ankand për ta ndihmuar veteranin e UÇK’së, Jon Harrison

lipjanipress

Ky është dëmi më i madh që Thaçi ia shkaktoi Kosovës (VIDEO)

lipjanipress

Rrëfimi i shtatzënës shqiptare që i shpëtoi sulmit në Stokholm

Press Lipjani

Zaev sot në Gjykatë për seancën e re të rastit “Ryshfeti”

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli