LipjaniPress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

Lajme

Gjatë takimit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama me partinë e Ramush Haradinajt, AAK, ka thënë se procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet
Nënkryetari i AAK’së, Ardian Gjini ka thënë se kryeministri Rama e ka nderuar Ramush Haradinajn me vizitën e tij, shkruan Gazeta Express.

Rama në këtë takim ka treguar se kanë diskutuar për situatën në përgjithësi, përveç atyre se në çka po kalon Haradinaj.

Ndër tjera, Rama ka thënë se uron dhe beson se procesi ndaj Haradinajt do të përfundoj ashtu siç duhet, beson se do të lirohet shumë shpejtë.

Ai ka thënë gjithashtu se ky është momenti për fshirjen përfundimtare të këtyre listave të urdhër-arresteve.

Facebook Comments

Related posts

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

Demantohet keq Isa Mustafa, ja sa qytetarë i punësoi Qeveria e tij në të vërtetë

lipjanipress

Haradinaj: Prioritet e kemi krijimin e vendeve të punës

lipjanipress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

lipjanipress

Kuvendi i Komunës ka mbajtur mbledhjen e 8-të me radhë

Press Lipjani

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

8 janari u lind shkrimtari Anton Pashku

lipjanipress

Përfaqësuesi i Kim Jong Un: Koreja e Veriut mund ta shkatërrojë botën me vetëm 3 bomba! Kujdes

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të gjithë qytetarët e lipjanit të jenë pjesëmarrës në protestën gjithëpopullore me 28.11.2017

lipjanipress

Lirak Çelaj përmendet si kandidat për Kryetar të Prishtinës në tubimin e PDK-së

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli