LipjaniPress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

Rozë

Këngëtarja e njohur Beyonce së shpejti pritet të bëhet nënë.
E ajo ka marrë një urim edhe nga këngëtari i njohur Lumi B.

Ai në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi të Jay Z në po të njejtën fotografi në të cilën ishte vetë këngëtarja Beyonce,transmeton Gazeta Express.

‘Urime beyonce dhe jay z’, kishte shkruar ai.

Facebook Comments

Related posts

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli