LipjaniPress

Zvonko Veselinovic në takim me Vucicin

Lajme

Edhe krimineli nga veriu Zvonko Veselinovic duket se ka marrë pjesë në takimin e Rashkës ku kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq i ftoi kryetarët e komunave serbe në Kosovë për një takim urgjent.

Në këtë foto që e ka siguruar RTK shihet Zvonko Veselinovic në Rashkë. Gjatë tërë ditës së sotme shteti serb ka bërë një propagandë të tmerrshme nxitëse gjoja se ROSU po provokon serbët e Kosovës gjë që është demantuar nga Policia e Kosovës.

Facebook Comments

Related posts

Ku mbeti lista e gjat e kriminelve serb që morën pjes në masakrat dhe dhunimet e shkaktuara në Kosovë

lipjanipress

Turqi: Zyrtarët policorë që martohen me shkelës të kurorës e humbin punën

lipjanipress

Mali me borë në mes të Shkupit (VIDEO)

lipjanipress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

lipjanipress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

lipjanipress

Turqia thotë se viktimat siriane kanë shenja të ‘sarinit’

lipjanipress

Kosova ka përkrahjen e Gjermanisë për zhvillim ekonomik e integrim Evropian

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

Gjuric thotë se Lista Srpska e do pozitën e Kryeparlamentarit ose Kryeministrit (Video)

lipjanipress

Ligji për kundërvajtje, vështirë i zbatueshëm

lipjanipress

Hyseni takon ambasadorin e Hungarisë: Flasin për vizat

lipjanipress

VV: POLICËT E THAÇIT KIDNAPUAN STUDENTIN QË E QUAJTI ATË HAJN

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli