LipjaniPress

Akulli në ndërtesa rrezikon kalimtaret edhe në trotuare.(FOTO)

Lipjani

Sod rreth orës 10:30 alarmohen Policia dhe Zjarrefikisit e Lipjanit shkaku i nje cope bukur të madhe akulli që do të ishte fatale (vdekjeprurse) per jeten e qdo qytetari por fal sherbimit policor dhe zjarrfiksve u evitua edhe ky problem pa asnje dëm material apo ndonjë qytetari kalimtar./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

LËVIZJA VETËVENDOSJE! QENDRA NË LIPJAN PREZENTON PROGRAMIN ME TË CILIN DO TË UDHËHEQ KOMUNËN

lipjanipress

Kryetari Buja mbështetet fuqishëm nga strukturat e PDK-së në Kraishtë

lipjanipress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

lipjanipress

Përurohet projekti “Sistemi i unifikuar i adresave” në Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

H.Luma & A.Bajrami:Vrasësit e qytetarëve kraishtas të dalin para drejtësisë

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

Flaka Surroi: Reagon ndaj tentim vrasjes se Azem Vllasit

lipjanipress

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fabriken e lëngjeve MS Quality

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Mashtrimi me subvencione, i bashkakuzuari në rastin e ish-deputetit thotë se përvetësoi mbi një mijë euro

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli