LipjaniPress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

Bota Lajme

E çfarë nuk ka shkruar media gjatë kësaj kohe për Donald Trump, presidentin e ri të SHBA.

E kanë portretizuar si njeriun që do sjellë kaq shumë dëme dhe shkatërrim.

Megjithatë Daily Mail publikoi një album me foto të rralla të Trump.

Sipas DM, ato tregojnë anën tjetër të Trump, anën e butë të tij.

Fotot janë pjesë e një albumi të një koleksionisti nga Florida dhe mendohet se janë bërë nga gruaja e parë e Trump, çekja Ivana.

Facebook Comments

Related posts

Një muaj paraburgim policit dhe zyrtarit të Shërbimeve Korrektuese për armëmbajtje pa leje

lipjanipress

Hoxha: Askush s’ka informata për arrestimet e Speciales (Video)

lipjanipress

Haziri koordinohet me BIK’un në Gjilan “për ndërtimin e xhamive dhe një qendre islamike”

lipjanipress

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

Bie numri i përdoruesve të heroinës, rritet ai i narkotikëve të tjerë

lipjanipress

Erdogan i quan “mbetje naziste dhe fashiste” holandezët

lipjanipress

OSBE përkrah zgjedhjen e një prokurori të veçantë që merret me kërcënimet dhe mbrojtjen e gazetarëve

lipjanipress

30 ditë paraburgim për dy hakerët kosovarë

lipjanipress

Këto foto të Norës me Robertin nuk i keni parë deri më tani (Foto)

lipjanipress

Lista Srpska: Prishtina të themelojë Asociacionin

lipjanipress

Pallaska tregon se kur do të fillojë punën Gjykata Speciale (Video

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli