LipjaniPress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

Rozë

Modelja ruse ka realizuar një set fotografik, i cili tashmë po publikohet shumë në media

Format e saj trupore kanë “bombarduar” rrjetet sociale. Modelja 22-vjeçare Vita Sidorkina ka dikur ka qenë pjesë e modeleve më të bukura në botë “Victoria Secrets”, shkraun gazeta express.

 

 

Facebook Comments

Related posts

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli