LipjaniPress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

Sport

Luka Modric nuk do të jetë në dispozicion të Zineidne Zidanes për ndeshjen e së dielës ndaj Celta Vigos

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric u rikthye të enjten në stërvitje, pas lëndimit që e kishte pësuar javë më parë.

Por, kroati nuk do të luajë të dielën në ndeshjen ndaj Celta Vigos, shkruan e përditshmja sportive madrilene, Marca.

Zidane nuk dëshiron ta rrezikoj Modricin, pasi i duhet për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Napolit.

Por, lajm i mirë për Realin është se James, Marcelo dhe Pepe kanë stërvitur normalisht, derisa fushës i janë rikthyer edhe Bale dhe Carvajal. /express/

Facebook Comments

Related posts

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin

Granit

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli