LipjaniPress

Stoltenberg: Të implementohen marrëveshjet e arritura në Bruksel

Lajme

Sekretari i NATO’s, Jens Stoltenberg ka thënë se sot ka biseduar me Federica Mogherinin, me të cilën u pajtuan se marrëveshjet e arritura në Bruksel duhet të implementohen
“Sot kam folur me Federica Mogherinin. Ne e mbështesim vazhdimin e dialogut, sepse ky është shtegu i të ardhmes së Kosovës dhe rajonit”, tha Stoltenberg, shkruan Express.

Facebook Comments

Related posts

Kanë nisur punimet në renovimin e QKMF-së në Lipjan

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Ushtarët amerikanë vijnë në Kosovë, ja çfarë operacionesh do të kryejnë

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Gënjeshtrat më të mëdha në histori

lipjanipress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

lipjanipress

Këto janë vendet që nesër do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Sabit Rrahmani në cilësi të përfaqësuesit të parë legjitim të komunitetit Ashkanli, datën 12 Nëntor 2017 t’i shpallë heronjë të gjithë 85 të vrarit e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Thaçi fton për “dekriminalizim të partive politike”

lipjanipress

Liderja e ekstremit të djathtë e hap fushatën parazgjedhore me sulm kundër islamit radikal dhe globalizimit

lipjanipress

Kritiku i Putinit, sërish në koma – dyshime për shkakun

lipjanipress

Muri rrënohet i tëri (FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli