LipjaniPress

Plagoset një femër me armë zjarri në Prishtinë

Lajme

Sot rreth orës 09:30 minuta në Prishtinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri, viktima është femër dhe ka pësuar lëndime. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha
.
“Ju njoftojë se me datë 04.02.2017 rreth orës 09:30 ka ndodhur një rast plagosje në Prishtinë. Viktima është një femër K-shqiptare, kurse i dyshuari është mashkull K-shqiptar. Njësitë policore kanë dal ne vendin e ngjarjes e gjithashtu edhe ambulanca e cila e ka dërguar viktimën në emergjencë në QKUK. Njësitet relevante janë duke kryer procedurat hetimore lidhur me këtë rast”, ka thënë Daut Hoxha për lajmi.net.

Sipas burimeve të lajmi.net, ky ka qenë konflikt familjar ku burri ka plagosur gruan e tij, por nuk dihet shkaku që ka quar deri te incidenti.

Lexuesit e Gazetës Express kanë thënë se ngjarja ka ndodhur në lagjen Toukbahqe, konkretisht në rrugën ”Bledi”- në Prishtinë.

Facebook Comments

Related posts

Kryetari i Forumit Rinor Sami Borovci me Forumin Rinor te AKR-së bejn homazhe ne prekaz.(Foto)

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Fauz Xhemajli, nënkryetar i Lipjanit

lipjanipress

Pamje të tmerrshme në kryeqytet – lypësi i zhveshur në temperatura nën zero (Foto)

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Arrestohet një Person, Tentoi të Votojë edhe për Gruan

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

I shpëton rrëmbimit duke kërcyer nga bagazhi i makinës në lëvizje (Video)

lipjanipress

Rashiq: Lista Srpska është dashur ta rrëzojë Qeverinë

lipjanipress

Spanja do ta ndalë ‘me forcë’ referendumin në Kataloni

lipjanipress

Scott: Kosova nuk duhet të ngutet me ushtri

lipjanipress

Kosovari akuzohet nga Erdogan për shkak të lidhjeve të afërta me Gulenin

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli