LipjaniPress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

Lajme

Reshjet e dendura të borës dhe ortekët kanë goditur Afganistanin dhe Pakistanin ndërsa shumë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë rezultojnë të zhdukur.

Ne Afganistan rreth 100 persona kanë humbur jetën në tre ditët e fundit.

Shumë banesa janë shkatërruar tërësisht ndërsa shumë njerëz kanë mbetur të bllokuar nën dëborë.

Facebook Comments

Related posts

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani

Ta ndihmojmë bashkarisht me aq sa kemi mundesi, kontribo edhe ti…..

lipjanipress

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Anita Muçaj – Haradinaj ka thënë se e ka pritur një shtyrje të seancës nga Gjykata e Colmarit

Press Lipjani

HIERARKIA E KRIMIT NË KOSOVË(VIDEO)

lipjanipress

Mësuesja dhunon nxënësin në një Shkollë.

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress

Policia britanike: Jemi duke e trajtuar sulmin si incident terrorist (Foto)

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

Kërkohet arrestimi Nenad Çanakut, tha se Kosova është e pavarur

lipjanipress

“ Zgjedhjet nuk do të mbahen në pranverë!”

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli