LipjaniPress

Kadri Veseli FSK së shpejti Ushtria Kosovës (Video)

Lajme

z. Kadri Veseli kishte thën gjithashtu se asociacioni duhet të bëhet që edhe ato vende brenda bashkimit eropian të cilat nuk e kan njohur Republiken e Kosovës ta njohin sa ma parë keto ishin bisedimet edhe gjatë vizites kur ishte ne Pentagon. Por ne fund kur njera prej gazetareve e pyet se nese nuk  arrijn nje ujdi a do të shkoj demakacioni në arbitrazh nders z.Veseli nuk jep asnjë përgjegje perveq se falenderon?…

Facebook Comments

Related posts

Nisma planifikon të nisë mocion mosbesimi kundër Qeverisë

lipjanipress

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Po duam punë, mjaftë me mashtrime

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Vajza e Xhemajl Mustafës shpreson që Specialja ta zbardhë vrasjen e babait të saj

lipjanipress

Ekskluzive: Rugova e dërgoi Adem Jasharin për trajnime në Shqipëri (VIDEO)

lipjanipress

Limaj: Sakrifica e Jasharajve mobilizoi popullin shqiptar

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Tërheqja e Thaçit dhe Veselit nga Specialja- A u tradhtuan e shfrytëzuan deputetët e PDK’së?

lipjanipress

Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë, ka të lënduar

lipjanipress

Qeveria emëron kryeakademikun Hivzi Islami në krye të Komisionit për Matjen e Territori

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli