LipjaniPress

Oficeri i policisë ia përplas hajnit kokën për makine (Video +16)

Lajme

Është kapur në kamera momenti kur një oficer i policisë ia përplas kokën hajnit të dyshuar për xhamit të parmë të makinës, pasi që i dyshuari e kishte goditur oficerin në Dublin.

Në video shihet i dyshuari duke folur me oficerët e policisë pranë një makine të parkuar në rrugë, transmeton Express.

Dhe papritmas, ai shihet duke e sulmuar njërin nga oficerët.

Por, ajo çka pason më pas është edhe më keq për të, pasi oficeri ia përplasë kokën për xhamit të veturës.

Facebook Comments

Related posts

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress

Austri: Arrestohen 8 terroristë të dyshua

lipjanipress

Rrugëtimi i sigurt drejt fitores së kryetarit Ahmeti pa balotazh në zgjedhjet e 22 tetorit, u dëshmua edhe në Akllap

lipjanipress

Nis mbledhja e LDK’së, Mustafa ekzagjeron me punën që kjo parti ka bërë nëpër komuna

lipjanipress

Turqia arreston 610 persona, dyshohen për terrorizëm

lipjanipress

Punë në Gjermani? Vetëm hekurudha ka 8 mijë vende të lira pa kriter moshën

lipjanipress

Kuvendi i Komunës ka mbajtur mbledhjen e 8-të me radhë

Press Lipjani

Gjykata kthen taksistët e dëbuar në Aeroportin e Prishtinës

lipjanipress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress

Hoti alarmon Shpend Ahmetin: LDK e gatshme ta drejtojë Prishtinën

lipjanipress

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Konflikti Kosovë-Serbi – këta janë katër skenarë të mundshëm

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli