LipjaniPress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

Rozë

Nora Istrefi u shfaq pa të brendshme në klipin e ri me Ermalin por kjo nuk është risi.

Ajo njihet për ekspozimet e saj hot, por imazhet të cilat qarkullojnë së fundi në rrjetet sociale kanë ndezur jo pak komente ndaj këngëtares.

Shikoni më poshtë imazhet e nxehta të këngëtares.

Facebook Comments

Related posts

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli