LipjaniPress

Beograd, një veturë në lëvizje shpërthen afër një shkolle (Video)

Lajme

Në cepin e një rruge të kryeqytetit serb, Beograd, në orët e paraditës së sotme ka shpërthyer një makinë në lëvizje, shkruajnë mediat serbe, përcjell Telegrafi.

Sipas dëshmitarëve okularë, shpërthimi u ndie fuqishëm në gjithë hapësirën përreth dhe kishte edhe dridhje të dritareve.

Qytetarët ishin shqetësuar, duke pasur frikë se po bëhej fjalë për diçka më të madhe. E ekipet e Ndihmës së Shpejtë kanë ardhur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Siç mësojnë mediat serbe, “viktimë” e shpërthimit ka qenë një veturë Citroen Picaso, brenda së cilës gjendej edhe një njeri.

Pas shpërthimit thuhet se ai është dërguar me një veturë private në Spitalin Ushtarak në Beograd, nga ku thuhet se ka pësuar lëndime të rënda.

Nga ky shpërthim që thuhet të ketë ndodhur afër një shkolle janë lënduar tre persona, vozitësi i automobilit, si dhe dy persona, të cilët në momentin e shpërthimit gjendeshin në afërsi.

Facebook Comments

Related posts

Kadaj-Bujupi: Haradinaj iu bashkua konceptit të klanit pronto

lipjanipress

Dënohet me dy vjet burg ish-ministri i Brendshëm i Francës

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

lipjanipress

Hoxha: Rruga drejt integrimit e vetmja alternativë

lipjanipress

Shumica nuk hanë e nuk pinë, por a e dini historinë e lindjes së muajit të Ramazanit

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

lipjanipress

VIDEOSKANDAL:SHEFI I KABINETIT TË SFARQËS JEP PARA PËR TË VOTUAR LDK-N

lipjanipress

Në kujtim të përvjetorit të Masakrës së Reçakut

lipjanipress

SHPEND AHMETI DJE U SHFAQ REAL

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli