LipjaniPress

Policia jep detaje për djegien e zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut

Lajme

Policia e Kosovës ka dhënë detajet e djegies së djeshme të zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut “DSS”
Policia thotë se rasti ndodhi rreth orës 3, mirëpo, përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për persona të lënduar.

“Në vendin e ngjarjes kanë dal te gjitha njësitet përkatëse, ndërsa Njësiti Zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për te lënduar”, thotë policia.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Vlade Cetkovic” në Mitrovicën e Veriut. /express/

Facebook Comments

Related posts

Mogherini ia përsërit Vuçiqit: Pa e njohur Kosovën s’hyni në BE

lipjanipress

Drejtuesi i veteranëve në Istog paralajmëron luftë nëse Haradinaj ekstradohet në Serbi

lipjanipress

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

lipjanipress

Kuvendi merr vendim për emërimin e sheshit tek teatri i qytetit me emrin Ismail Kadare

Press Lipjani

Kush e do Vizën B, tash e tutje duhet ta bëjë këtë gjë

lipjanipress

Investohet në Lipjan 385,000.00€ për ndërtimin dhe funskionalizimin e Zonës Ekonomike në Kërqevë(FOTO)

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Le Figaro: Kosova, zona ku depërtojnë ekstremistët islamikë

lipjanipress

Ismet Beqiri e godet Albin Kurtin: Unë nuk kam shtet rezervë sikur ti

lipjanipress

Haziri koordinohet me BIK’un në Gjilan “për ndërtimin e xhamive dhe një qendre islamike”

lipjanipress

Demantohet keq Isa Mustafa, ja sa qytetarë i punësoi Qeveria e tij në të vërtetë

lipjanipress

LUKSI I DEPUTETËVE ME BUXHET TË SHTETIT.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli