LipjaniPress

Gallatë e madhe në internet, për linjën e parë të fluturimit Beograd – Prishtinë (Foto)

Lajme

Serbia është gati për provokimin e radhës ndaj Kosovës, sipas një “lajmi” sarkastik që po qarkullon në rrjetet sociale.

Fotografia e një linje imagjinare të fluturimit Beograd – Prishtinë ka nisur të qarkullojë nëpër internet, duke bërë gallatë të madhe.

Një fotomontazh shfaq një një avion udhëtarësh, me simbole ortodokse serbe në brendësi, siç i kishte treni provokues që Serbia nisi drejt Mitrovicës, por që u ndal pa arritur në veri të Kosovës. /Express/

Facebook Comments

Related posts

Deda: Partia jonë në maj del me kandidatin për Prishtinë

lipjanipress

LUKSI I DEPUTETËVE ME BUXHET TË SHTETIT.

lipjanipress

Eksperti i spiunazhit: Daullet e luftës po bien në Kosovë dhe në Bosnje

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

Në Pakistan dënim me vdekje për një postim në Facebook

lipjanipress

Zvicra e dëbon kosovaren pasi ia morri “socialit” 235 mijë franga

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

Mustafa: S’bëjmë më koalicion me PDK’ në, e kemi humbur besimin

lipjanipress

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli