LipjaniPress

E tmerrshme/ Adoleshenti vret veten live në Facebook me pushkën e babait (+16 Video)

Lajme

Një djalë vetëm 19 vjeç nga fshati Safran në Turqi kreu një vetëvrasje me pushkën e babait të tij.

Ai e publikoi ngjarjen direkt në rrjetin social Facebook në një video live. Neslihan Yilmaz, kishte një vit që ishte lidhur me një vajzë të quajtur Oguzhan Kaloglu por raportohet se vajza e kishte lënë.

Si pasojë e kësaj ngjarjeje, djali ishte pikëlluar jashtë mase dhe vendosi të kryente aktin ekstrem. Pasi dëgjuan krismën, prindërit e djalit u futën në dhomën e tij duke e gjetur në dysheme në mes të një pellgu gjaku. Djali u dërgua me urgjencë në spital, por nuk arriti të shpëtonte pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve.

Facebook Comments

Related posts

Dorëhiqet gjeografi i vetëm nga Komisioni Qeveritar për Demarkacion [dokument]

lipjanipress

Haradinaj: I kam hequr avokatët, tash do të mbrohem vetë

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Raportet mes Bashkimit Evropian dhe Donald Trumpit eskalojnë në pikë kritike

lipjanipress

Mishi i kalbur nga Brazili, BE në alarm! Po Shqipëria?

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Çanak: Kosova s’është e Serbisë, këtë do ta dëshmoj edhe me ndryshime kushtetuese

lipjanipress

Serbia rekruton 500 ushtarë më shumë pas tensioneve me Kosovën

lipjanipress

Njoftojmë fermerët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti realizon premtimin për ndërimin e shkollës në fshatin Mirenë

lipjanipress

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress

“Tremben” kandidatët, ngritja e KLP dhe KLGJ mund të futet në ngërç (VIDEO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli