LipjaniPress

INTERVISTE EKSKLUZIVE – RAMUSH HARADINAJ (VIDEO)

Lajme

Kryetari i AAK-se, Ramush Haradinaj në një intervistë ekskluzive për RTV21, akuzat e Serbisë ndaj tij i ka quajtur loje politike.
Ai ka shtuar se çështja e fletë-arresteve nuk duhet të diskutohet me Serbinë në Bruksel “ti s’ke pse me u nënshtru, duhet me përdor prakiken e reciprocitetit që e ka përdorë Kroacia, ata fletë-arreste ne fletëarreste”, ka thënë ndër të tjerash Haradinaj.

Facebook Comments

Related posts

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress

Autobusët në flakë në Mitrovicë (Video)

lipjanipress

Historia e Dino Asanajt: e vranë apo bëri vetëvrasje? (VIDEO)

lipjanipress

Lista Srpska nuk do ta japë miratimin për formimin e ushtrisë

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Ardhja e mërgimtarëve, rrit numrin e aksidenteve

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Hahn: Kodi telefonik rezultat i dialogut Kosovë – Serbi

lipjanipress

Raportet mes Bashkimit Evropian dhe Donald Trumpit eskalojnë në pikë kritike

lipjanipress

NATO strikt neutrale ndaj statusit: Nuk ua njeh Mustafës e Thaçit postet që i mbajnë

lipjanipress

I dënuari nga grupi i Kumanovës jep një mesazh emocionues

lipjanipress

Dhjetëra pasagjerë evakuohen pas “eksplodimit në metronë e Parisit”

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli