LipjaniPress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

Lajme

Kemi parë shpesh vozitës të pakujdesshëm që rrezikojnë të tjerët dhe vetën në komunikacion.
Mosrespektimi i sinjalistikës dhe mospërshtatja me kushtet në komunikacion, përgjithësisht janë burim i aksidenteve.

Një aksident tragjik sot për një fije floku është shmangur në Prishtinë, transmeton lajmi.net.

Një vozitës krejtësisht i pa kujdesshëm për pak sa nuk ka shkaktuar tragjedi. Ai ka hyrë në parakalim ndërmjet dy vetura në pjesën e Prishtinës që ndanë lagjet Ulpiana dhe Dardania, afër selisë kryesore të Postës dhe Telekomit të Kosovës.

Në veturë kanë qenë disa persona dhe ajo ishte me targa 06, targa këto të rajonit të Gjilanit.

Facebook Comments

Related posts

Rashiq: Lista Srpska është dashur ta rrëzojë Qeverinë

lipjanipress

Lufta e 3-të botërore?! Ja ku do të fshihen njerëzit më të pasur në botë në këtë kohë katastrofike

lipjanipress

Ahtisaari ka plan edhe për Kataloninë

lipjanipress

Familja e Selatin Bajramit nga Medveci bëhet me shtëpi të re

lipjanipress

Pas akuzave të Presidentit vjen përgjigja nga Brukseli: Kosova t’i kryejë punët

lipjanipress

Hajrullahu ” Me Jetën e Re do t’i sjellim Lipjanit jetën e re”

lipjanipress

Suedia i mbron zyrtaret e veta që veshën shami gjatë vizitës në Iran (Foto)

lipjanipress

Deklarata ‘bombë’ e presidentes kroate për serbët

lipjanipress

Këshilltari i Kryeministrit: Thaçi mund të flasë me këdo, me Serbinë flasin veç në Bruksel

lipjanipress

Nënshkruhet marrëveshja për Projektin e Statistikave në Vendim-marrje

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Donald Trump e paralajmëron Iranin pas testimit të raketës balistike (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli