LipjaniPress

Shoqatat për mbrojtjen e konsumatorëve që nuk i njeh askush

Lajme

Në Kosova janë të regjistruara dhe veprojnë shumë shoqata, të cilat u themeluan me premtimin se do të mbrojnë interesat e qytetarëve.

Por për ekzistimin e shoqatës së pacientëve, asaj për mbrojtjen e konsumatorëve, për energji të ripërtërishme, e për shumë të tjera, nuk di pothuajse askush.

Facebook Comments

Related posts

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress

Seanca për Haradinajn nesër në ora 09:00

lipjanipress

Reagon Ali Ahmeti: Deklarata e partive shqiptare nuk cenon shtetin e Maqedonisë

lipjanipress

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Ky është parashikimi i motit për sot

lipjanipress

Lutfiu: Turqia do të vazhdojë t’i njohë diplomat e Maqedonisë (VIDEO)

lipjanipress

Presidenti kërkon drejtësi për shqiptarët e serbët e vrarë në Kosovë.(VIDEO)

lipjanipress

HIERARKIA E KRIMIT NË KOSOVË(VIDEO)

lipjanipress

Somali:Sulm me makinë-bombë, 8 te vdekur

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Azilkërkuesit në Kosovë me apartamente banimi

lipjanipress

Ministri Bytyqi dhe ambasadori gjerman Heldt flasin për cilësinë e arsimit

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli