LipjaniPress

Fillon turniri “Kupa e Pavarësisë 2017”

Lipjani

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës Imri Ahmeti, ka filluar sot turniri në futboll të vogël “Kupa e Pavarësisë 2017”,

aktivitet i cili po mbahet për nder të 17 Shkurtit Ditës së Pavarësisë së Kosovës. Në këtë turnir kanë shprehur interesim dhe janë paraqitur 34 ekipe./publikuar në KLFZ/


Ndërsa finalja e këtij turniri do të mbahet më 17 Shkurt me rastin e shënimit të Ditës së Pavarësisë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

Kandidati Hajrullahu viziton Qendrën për punë Sociale në Lipjan.

lipjanipress

Nisma Për Kosovën: Tubim në Lipjan me datën 25.09.2017 në ora 17:00 Shtepia e Kultures “Tahir Sinani”

lipjanipress

Avokati i Popullit: Kushtëzimi për pagesën e tatimit në pronë, i paligjshëm

lipjanipress

Sot u mbajt takimi i Grupit Joformal për Transparencë në Komunën e Lipjanit

lipjanipress

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar Këshillin e Bashkësisë Islame në Lipjan

lipjanipress

Kuvendi i Komunës mbajti mbledhjen e 41-të me radhë

lipjanipress

Lipjani së shpejti me fusha moderne sportive për tenis, basketboll dhe futboll(Foto)

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

450 mijë euro për ndërtimin e Stadiumit në Lipjan

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli