LipjaniPress

Banorët e Kodrës së Trimave protestojnë për mungesë të energjisë elektrike (Video)

Lajme

Reduktimet e shumta të energjisë elektrike nga KEDS në lagjen ‘Kodra e Trimave’ në Prishtinë kanë vënë në rrugë qindra banorë, të cilët po protestojnë për furnizim të rregullt me energji.
Protesta po mbahet në këto orë dhe qytetarët janë nisur drejt objektit qendror të KEDS’it në Prishtinë.

Facebook Comments

Related posts

Sondazhi i fundit: Për Kryeminister, VV Albin Kurti del, fitues i Zgjedhjeve të 11 Qershorit

lipjanipress

Josef Martinsen: Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës

lipjanipress

Milaim Zeka: Nëse ju vrau PDK-ja pse bëtë koalicon me ta?

lipjanipress

Problemet e mërgimtarëve gjatë aplikimit për të votuar në Kosovë

lipjanipress

Këto janë temperaturat për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Tribunali i Hagës reagon ndaj Zona Express – tregon në cilat raste u trajtua dhunimi i grave të Kosovës

lipjanipress

Pas luftës serbët e vranë vëllain e Azem Vllasit (Pamje të rënda)

lipjanipress

Shpërthen dhuna në protestën për 22 vjeçarin e dhunuar nga policia në Francë (Foto)

lipjanipress

Pezullohen hetimet për Astrit Deharin

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

Mesazhe paqeje e tolerance për Kurban Bajram

lipjanipress

A do të jetë Vjosa Osmani pjesë e Alternativës?

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli