LipjaniPress

Njeriu Australian mbijeton duke u bllokuar për orë të tëra në një pellg me baltë e ujë (FOTO+VIDEO)

Bota Lajme

Ky njeri ishte i bllokuar nën një ekskavator 3 ton dhe kaloi disa orë në balt për të mbajtur kokën e tij mezi mbi ujë me baltë deri sa të bëhej shpëtimi tij.transmeton /lipjanipress//

Bllokuar nën ekskavator e tij 3-ton në një gropë balte të tholluar me ujë, Daniel Miller mbijetoi duke marr frum vetum me hundë.
Kjo ndodhi kur Miller, 45, kishte hipur në ekskavatorin e tij rreth pasurisë së tij 180 milje në veri të Sidneit.
Ai kishte hipur pranë një dige, kur ajo i dha rrugë, akrobaci me ekskavator në një pellg me baltë dhe  Miller nën një nga baret bashkangjitur në makinë.
Së fundi, një fqinj 500 metra larg kiste dëgjuar thirrjet e tij për ndihmë./Lipjanipress

Facebook Comments

Related posts

Kryeministri i vendit kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet me shumicë myslimane

lipjanipress

Klemend Balili ndodhet brenda vendit, komunikon me letra me bandën e tij

lipjanipress

Komandanti i NATO’s për Europë: Transformimi i FSK’së në ushtri i takon Kosovës

lipjanipress

Katër aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje janë liruar nga masa e arrestit shtëpiak respektivisht paraburgimit.

lipjanipress

Gratë e mjelin veten si protestë kundër shfrytëzimit të lopëve (VIDEO)

lipjanipress

Familja e Azem Berishës nga Janjeva në përkrahje të z. Hajrullahu

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

Lista Srpska nuk do ta japë miratimin për formimin e ushtrisë

lipjanipress

Deklarata shokuese e ish ushtarit serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (VIDEO)

lipjanipress

Zvicra ka një ofertë për kosovarët që duan pasaportë zvicerane (Foto)

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

Franca i kundërpërgjigjet thirrjes së Erdoganit që turqit që jetojnë në Evropë t’i bëjnë nga 5 fëmijë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli