LipjaniPress

Videoja e plotë e pjesës së dytë të dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”

Lajme

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”, kushtuar vdekjes misterioze të Dino Asanajt, ish-Shefit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerqukin, llogaritet të jetë ndër emisionet më të shikuar shqiptare të këtij zhanri; si në matjet televizive ashtu edhe në rrjetet sociale.

Pjesa e parë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”, e transmetuar një javë me parë, ka zgjuar interesim të jashtëzakonshëm. Sonte është transmetuar pjesa e dytë e këtij dokumentari.

Sonte, për herë të parë, janë zbuluar dokumente dhe SMS të shkëmbyer mes të dyshuarve kryesorë të këtij rasti.

Zona Express është prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini.

Klikoni në videon e mëposhtme për ta parë emisionin e plotë.

Facebook Comments

Related posts

Obama thyen heshtjen, lëvdon protestat kundër Trump

lipjanipress

Aksident tragjik në Lluzhan të Podujevës, vdes një fëmijë (FOTO)

lipjanipress

Kadri Veseli lanson “Fondin Rinor” për përkrahjen e ideve të reja në PDK

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Zeka: PDK’ja ka elektorat të qëndrueshëm

lipjanipress

Nexhat Çoçaj e Shaip Buduri lirohen nga akuzat për korrupsion

lipjanipress

Deputetja e Vetëvendosjes e pranon se Shpend Ahmeti ishte në jaht, ankohet për reagimet

lipjanipress

Mbretëresha i shkruan Thaçit, uron për 9 vjetorin e Pavarësisë

lipjanipress

Familja gjakovare ua falë gjakun e dy djemve familjes nga Peja

lipjanipress

Dy kosovarë shpikin picën e zezë, mahnitet e gjithë Zvicra

lipjanipress

Ende e pasigurt mbështetja financiare nga shteti për të akuzuarit nga Specialja

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli