LipjaniPress

Çelaj, i gatshëm të kandidojë për kryetar të Prishtinës (Video)

Lajme

Kryetari i degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, Lirak Çelaj, ka thënë se disponimi i krerëve të PDK-së është që kryetari i degës së PDK-së, të kandidojë për të udhëhequr me kryeqytetin.

Çelaj ka thënë në Tribuna Channel se kjo do të ishte më e mirë, sepse njerëzit që janë intensivisht duke u marrë me Komunën e Prishtinës, i njohin problemet dhe rrethanat.

Ai është shprehur i gatshëm të kandidojë për kryetar të kryeqytetit.

Facebook Comments

Related posts

Nxënësit shqelmojnë dhe përplasin karriget në Shtime(VIDEO)

lipjanipress

Policia për 24 orë shqipton numër rekord të gjobave në trafik

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Lushtaku e Selimi dalin para Gjykatës

lipjanipress

Oficeri i policisë ia përplas hajnit kokën për makine (Video +16)

lipjanipress

Abrashi: S’kemi kohë për dëshirat e opozitës

lipjanipress

Rritet niveli i ujit në lumenjtë e Maqedonisë

lipjanipress

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

Haradinaj prokurorit serb që kërkoi dërgimin e Ramushit në Hagë : Pushka top t’u bëftë

lipjanipress

Zvicra e dëbon kosovaren pasi ia morri “socialit” 235 mijë franga

lipjanipress

Gjuric thotë se Lista Srpska e do pozitën e Kryeparlamentarit ose Kryeministrit (Video)

lipjanipress

Erdogan i quan “mbetje naziste dhe fashiste” holandezët

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli