LipjaniPress

Shpellat e harruara nga insitucionet (Video)

Lajme Lipjani

Pjesa dërmuese e qytetarëve kanë njohuri për Shpellën e Gadimës dhe atë të Radavcit.
Por a ka të tjera dhe cili është projekti që synon ti shndërroj ato në atraksion turistik, mund ta ndiqni në kronikën e mëposhtme.

Facebook Comments

Related posts

Zëdhënësi i Qeverisë i përgjigjet Halil Matoshit: Nuk të pret sakica në një vend

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Ambasadori Delawie i drejtohet edhe Kuvendit: Hidheni poshtë projektligjin për ushtrinë

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Eskalojnë raportet mes Turqisë e Holandës

lipjanipress

Haradinaj: Ka deputetë brenda LDK’së që s’do ta lejojnë Demarkacionin

lipjanipress

NJOFTIM: Te nderuar miq, shoke dhe njerez te vullnetit te mire!

lipjanipress

97 veta përfunduan provimin e Jurisprudencës

lipjanipress

Kosova nuk i pranon më pasaportat e serbëve të Kosovës

lipjanipress

Kryeprokurori i Prizrenit ua ndalon alkoolin prokurorëve

lipjanipress

Në Pakistan dënim me vdekje për një postim në Facebook

lipjanipress

Nexhat Çoçaj e Shaip Buduri lirohen nga akuzat për korrupsion

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli