LipjaniPress

Kryetari Ahmeti, uron qytetarët lipjanas për përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Lipjani

Kryetari Ahmeti, uron qytetarët lipjanas për përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Të nderuar qytetarë të Komunës së Lipjanit,
Vendi ynë tashmë numëron nëntë vite shtet, andaj, ju uroj këtë ditë të madhe, Ditën e Pavarësisë së Kosovës.
Për të festuar këtë ditë, populli shqiptarë ka bërë sakrificë të madhe, andaj në këtë ditë feste le të ndjehet krenar çdo qytetarë i Komunës së Lipjanit, për të arriturat e përbashkëta.
Në këtë ditë të shënuar për shtetin tonë, dëshiroj që t’ju shpreh urimet e mija për të gjithë qytetarët e Komunës sonë dhe më gjerë, me besimin e plotë se vlerat demokratike të shtetit janë duke u avancuar çdo vit e më shumë.
Gëzuar 9-vjetorin e Pavarësisë!

Facebook Comments

Related posts

Rinia e AAK-se ne Lipjan per Ramushin Kryeminister!

lipjanipress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

Urimi i Kryetarit Ahmeti për Ditën e Mësuesit

lipjanipress

Josef Martinsen: Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës

lipjanipress

U ndihmuan me miell mbi 600 familje me nevojë në tërë Kosovën

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress

Organizatat ndërkombëtare të përkushtuar ta ndihmojnë Komunën e Lipjanit

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel

lipjanipress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli