LipjaniPress

Gecaj: Hipokrizia nuk ka kufi (Foto)

Lajme

Për thyerjen e xhamit të autobusit të ri që u lëshua për qarkullim gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, ka reaguar edhe Zëvendësministër në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj.

Gecaj përmes një statusi në llogarinë e tij në facebook ka thënë “HIPROKIZIA NUK KA KUFI”. Poshtë këtij mbishkrimi ai ka lënë edhe një fotografi.

Facebook Comments

Related posts

50 euro gjobë për shoferët që s’e kanë me vete Raportin Evropian të Aksidenteve [video]

lipjanipress

Haradinaj nesër para Gjykatës në Colmar ballafaqohet me akuzat e Serbisë

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Nisma: Vazhdimi i dialogut është vetëm në interes të Serbisë

lipjanipress

Lushtaku e Selimi dalin para Gjykatës

lipjanipress

Limaj: Serbia po bën hajgare me Thaçin dhe Mustafën

lipjanipress

Zgjedhjet e përgjithshme mbahen në fund të majit

lipjanipress

Vuçiq: Do të përdorim çdo mundësi për ndalimin e hyrjes së Kosovës në UNESCO

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Hashim Thaçi jep një lajm të ri për vizat! (VIDEO)

lipjanipress

Sali Berisha denoncon policët bashkiakë: Ja çfarë po ndodh

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli