LipjaniPress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

Rozë

Kim Kardashian duket se është bërë sërish bionde. Kështu ajo është shfaqur në Snapchat për t’i uruar datëlindjen asaj që dikur e kishte mike të mirë.
“Urime Datelindjen Paris Hilton”, ishte shkrimi i shkurtër i Kim.

Në foton e publikuar nëna e dy fëmijëve shfaqet seksi duke zbuluar gjoksin.

Facebook Comments

Related posts

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli