LipjaniPress

Bekim Olluri zgjedhet anëtar i Kryesisë së Forumit Rinor të AKR-së në nivel Qendror.

Lipjani

Bekim Olluri zgjedhet anëtar i Kryesisë së Forumit Rinor të AKR-së në qendër
Bekim Olluri, kryetari i Forumit Rinor të AKR-së, njëherësh edhe anëtar i Kryesisë së AKR-së, Dega në Lipjan është zgjedhur anëtar i Kryesisë së Forumit Rinor të AKR-së në nivel Qendror. me këtë rast, ka qenë vetë Olluri që ka falënderuar delegatët e Kongresit të Forumit Rinor të AKR-së për mbështetjen, përkrahjen dhe besim që ia kanë dhanë. Ai nuk ka harruar të falënderoj as kryetarin aktual të Degës Sabit H. Pacolli si njeri që po shtyen shumë procese para./Lipjanipress.com//

Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

Rrustemi: Janë mbi 118 mijë votues të rijnë në këto zgjedhje

lipjanipress

Fillon asfaltimi rrugës Sllovi -Smallushë- Gadime

lipjanipress

Tash për tash s’ka indikacion për zgjedhje të parakohshme, Më i zëshmi për të shkuar në zgjedhje është deputeti i PDK-së Shukri Buja

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Në Ferizaj po jepen viza të rrejshme për Gjermani

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

Kryetari Ahmeti uron maturantet lipjanas

lipjanipress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress

QKUK më saktësisht në zyrat e administratës kishin hyrë persona të dyshuar

Press Lipjani

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

Shukri Buja: PDK-Dega në Lipjan mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli