LipjaniPress

Ky është dëmi më i madh që Thaçi ia shkaktoi Kosovës (VIDEO)

Lajme

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentarit “Një vit vetmi”.
Në dokumentar tregohet se cili është dëmi më i madh që ia ka shkaktuar Thaçi Kosovës.

Shikojeni videon.

Facebook Comments

Related posts

Korrupsioni i lidhur me moszbatimin e ligjeve dhe gjyqësorin jo efikas

lipjanipress

Filloi edhe asfaltimi i rrugës Magure-Blinajë (FOTO)

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

Darmanovic: Bëhemi pjesë e NATO-s në fund të majit

lipjanipress

Komisioni për Punë të Brendshme e kërkon për raportim drejtorin e policisë

lipjanipress

Kaos komunikacioni në qendër të qytetit në rrugën  Gjergj Fishta.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Gënjen “Srbija Danas”: Kosova po furnizohet me aeroplanë e tanke nga Erdogani

lipjanipress

Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur te 70 vjeçari për seks

lipjanipress

Çantë e dyshimtë afër shkollës fillore “Elena Gjika”

lipjanipress

Musliu thotë se gjendja e shqiptarëve në Veri është e rëndë

lipjanipress

Policia jep detaje rreth plaçkitjes së bankës në Shtime

lipjanipress

Ardian Gjini kandidat për kryetar të Gjakovës

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli