LipjaniPress

Zeka: PDK’ja ka elektorat të qëndrueshëm

Lajme

Anëtari i Këshillit Drejtues të Partisë Demokratike të Kosovës, Izmi Zeka, ka thënë se nëse vendoset të shkohet në zgjedhje të parakohshme parlamentare këtë vit, atëherë ato të mbahen njëkohësisht me ato lokale.

Për ‘Epokën e Re’, Zeka ka thënë se Kosova nuk e ka luksin të organizojë dy palë zgjedhje brenda një periudhe të shkurtër kohore.

Ai është i bindur se PDK’ja do të dalë fituese në cilado zgjedhje.

Facebook Comments

Related posts

Gllavica përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Qeveria ka vendosur t’i pres serbët kurdo që ata vendosin të kthehen në institucione (Video)

lipjanipress

Kjo ishte bomba e Ismet Beqirit për Ushtrinë

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress

“Harvey” thyen rekordin amerikan me 1.250 milimetra shi për 58 orë

lipjanipress

Shpellat e harruara nga insitucionet (Video)

lipjanipress

Partia e Ashkalive për Integrim – dega në Lipjan ka mbajtur Kuvendin Zgjedhor (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Deputeti i PDK’së i kërkon Mustafës ta ndërrojë Ministrinë e Shëndetësisë

lipjanipress

ISIS i lë fëmijët të vuajnë urie, u thotë se në parajsë mund të hanë çka t’ua do zemra

lipjanipress

Kroacia dhe Çekia me qëndrime të ndryshme rreth anëtarësimit të Kosovës në NATO

lipjanipress

Zvicra e dëbon kosovaren pasi ia morri “socialit” 235 mijë franga

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli