LipjaniPress

H.S.Zeneli: Nait, mbushu me forcë dhe eja në debat (Foto)

Lajme Lipjani

** Zotëri,Nait Hasani ***
—Merru shumë më kët qështje ,e leri pallavrat…. Leri se shokët e Zahirit po të kërkojnë për ballafaqim publik. Kërkojn sqarim nga ju, Guerilja e Zahir Pajazitit. Kjo vlenë edhe për numrin “2” n’kët foto.
Nait Hasani. Të gjith shokët e Zahirit, i kan këto deklarata që ju i dhat hetuesisë së UDB-së në datën 27,Janar të vitit 1997, vetëm 4 dit para se Zahiri të vritet vet i tretë.
Nait, mbushu me forcë dhe eja në debat!!!
…. H..S.Zeneli./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments

Related posts

Aktori i njohur kosovar aderon në Vetëvendosje (FOTO)

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

Policia jep detaje rreth plaçkitjes së bankës në Shtime

lipjanipress

Rinia Demokratike e Kosovës – Lipjan

lipjanipress

Acari lë gropa me përmasa shqetësuese në Rrugën e Kombit

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

Shisnin trupin për para, Gjermania arreston 35 homoseksualë nga Ballkani

lipjanipress

Ramiz Kelmendi tregon për njeriun e VV’së që punon me Serbinë (Video)

lipjanipress

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

Aktivitet pesë ditor i Qendrës Rinore për të rinjtë e komunës

Press Lipjani

Kusari – Lila zotohet për angazhim të mëtutjeshëm në tolerancën ndërfetare

lipjanipress

Reagim ndaj shkrimit, shpifjes dhe genjeshtres ne portalin: lajm.co

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli