LipjaniPress

PËRLESHEN DY PERSONA NË LIPJAN ARRESTOHEN

Lipjani

Policia e Kosovës ka raportuar se janë arrestuar dy persona të dyshuar pasi që pas një mosmarrëveshje janë përleshur me njëri tjetrin.

Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore, ndërsa me u urdhër të prokurorit janë bastisur shtëpit e tyre ku janë gjetur dhe konfiskuar dy revole dhe 13 fishekë.

Rasti ka ndodhur në komunën e Lipjanit. Të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. /Insajderi.com

Facebook Comments

Related posts

Shëndetësia e Lipjanit përfiton pajisje bazike për Kujdesin Primar Shëndetësor

lipjanipress

Fshati Smallush mbështetë programin e Lëvizjes Vetëvendosje! dhe Selatin Retkocerin

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

PDK-dega në Lipjan viziton nëndegët në Smallushë dhe Bujari

lipjanipress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

Kryetari Ahmeti realizon premtimin për ndërimin e shkollës në fshatin Mirenë

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit,Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje

lipjanipress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli