LipjaniPress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

Lajme Lipjani

Falënderimet dhe premtimet e Sabit Pacollit

Kryetari i AKR-se ne Lipjan, Sabit Pacolli përmes një videoje falënderon të gjithë qytëtaret nga Lipjani për pjesëmarrjen e tyre hapjen zyrtare të Fabrikës MS Quality në Lipjan.
Gjithashtu, ai ka dhënë falënderime edhe për votimin në selinë e -AKR-së në Lipjan. Po ashtu Pacolli ka premtuar punësimin edhe për komunitetin ashkali, ndërsa ka falënderuar të gjithë ata qe e kanë mbeshtetur atë.
Po ashtu Pacolli ka thënë se deri në fundin e vitit 2017 do të hap nga 70 deri në 100 vende pune, derisa ka premtuar edhe hapjen e fabrikave të tjera në Lipjan./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress

Murat Jashari, i dyshuari kryesor për tentim-vrasjen e Vllasit

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR PROGRAMIN E LËVIZJES VETËVENDOSJE! DHE KANDIDATIN SELATIN RETKOCERI – GARANCË PËR FITORE

lipjanipress

Rritet numri i aksidenteve në punë

lipjanipress

Çfarë po ndodh me Presidentin turk?(VIDEO)

lipjanipress

12-vjeçarja vdes pas përdorimit të tepërt të deodorantit

lipjanipress

Krijimi i Qeverisë së re proces i komplikuar, ja çfarë thonë analistët

lipjanipress

Mërgimtari kosovar tregon tmerrin që i ndodhi në Serbi

lipjanipress

Haradinaj, Vulinit: Shqiptarët s’kanë bërë dhe s’bëjnë kurrë spastrim etnik

Press Lipjani

Kush po kërkon të ndërtojë 5 spitale në qendrat më të mëdha rajonale? Tregon ministrja Bajrami (Video)

lipjanipress

Prej prillit Policia e Kosovës me uniformën e Kosovës, nis misionin në vendet e BE-së

lipjanipress

Këto janë pagat e reja në sektorin publik të shëndetësisë në Kosovë

Rexhep Isufi
Albanian
Kalo te paneli