LipjaniPress

Kadri Veseli shpjegon dallimin ndërmjet ‘ktu’ dhe ‘kty’ (Video)

Lajme

Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, në emisionin “Komiteti Qendror” – i drejtuar nga Berat Buzhala, Leonard Kerquki dhe Shpend Limoni – prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini, ka folur rreth mënyrës së tij të të shprehurit.

Veseli është pyetur nga një lexues në Facebook për mënyrën si ai e thotë fjalën ‘këtu’, e për të cilën jo rrallëherë është komentuar në rrjetet sociale.

Më poshtë mund të ndiqni përgjigjen e Veselit:

Facebook Comments

Related posts

Shisnin trupin për para, Gjermania arreston 35 homoseksualë nga Ballkani

lipjanipress

Josef Martinsen: Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Thaçi realizon qëllimin jetësor, flet në telefon me Vucicin, tash flet për normalizim

lipjanipress

Kryeministri i Kanadasë dëgjon Kuran (Video)

lipjanipress

Të burgosurit e vitit ’81 tregojnë për vitet e burgut

lipjanipress

A e mblodhi Kryesinë e LDK’së çështja e ushtrisë?

lipjanipress

Deklarata ‘bombë’ e presidentes kroate për serbët

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Në këto vende nuk do të ketë rrymë gjatë ditëve të ardhshme

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli