LipjaniPress

Rrahje mes disa personave në Lipjan (FOTO+VIDEO)

Lajme Lipjani

Rreth orës 22:15, ka ndodhur një rrahje mes disa personave në njërën prej kafiterive të qytetit të Lipjanit në rrugën “Lidhja e Prizërenit”.

Lipjanipress.com, ka xhiruar pamje ekskluzive nga arrestimi i disa personave të involvuar në këtë rrahje.
Nuk dihen motivet që kanë shtyrë këta të rinj të përdorin forcën mes vete, por qytetarët kanë thënë se reagimi i Policisë së Kosovës ka qenë i shpejtë dhe efektiv.

Në kafiterinë e quajtur me emrin “Room Caffe” ku ndodhi rrahja për një moment është krijuar tollovi dhe panik./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

Ky është plani i Nismës për seancën e së enjtes rreth demarkacionit

lipjanipress

Sindikata e Doganës e shqetësuar për sulmin ndaj oficerëve doganorë në Vushtrri

lipjanipress

Izraeli: Serbia do të provojë ta fusë trenin përsëri, bashkë me ushtri

lipjanipress

Në 18 vjetorin e masakrës në Krushë, Thaçi fton drejtësinë të hetojnë vrasjet dhe masakrat

lipjanipress

Policia jep detaje rreth plaçkitjes së bankës në Shtime

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

lipjanipress

SHBA’ja burgos djalin e deputetit rus, reagon keq Rusia

lipjanipress

Veseli: Vetëvendosje nuk mund ta udhëheq Kosovën pasi nuk e njeh si shtet

lipjanipress

Rrëfimi i plakut që e rrahën e ia dogjën shtëpinë në Mitrovicë

lipjanipress

Lajm i mirë nga Italia, kërkohen 17 mijë punëtorë sezonalë. Ja rregullat për shqiptarët

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Shëndetësia e Lipjanit përfiton pajisje bazike për Kujdesin Primar Shëndetësor

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli