LipjaniPress

Berisha e quan Thaçin “kryerrenc të Kosovës

Lajme

Deputeti nga radhët e NISMA-s Zafir Berisha e ka quajtur të parin e vendit, Hashim Thaçin “kryerrenc” të Kosovës.

Ai këtë reagim e ka bërë pasi që Presidenti Thaçi ka thënë se “Ata që se votojnë demarkacionin kanë viza për vete dhe familjet e tyre”./Arbresh.info

Kështu shprehet Zafiri në Facebook:

Çfarë mashtruesi!

Ata që se votojnë demarkacionin kanë viza për vete dhe familjet e tyre,, Hashimi në KlanKosova.

Jo kryerrenci i Kosovës, mos i mashtro qytetarët. Unë si deputet nuk e votoj demarkacionin dhe nuk kam vizë dhe as që kam plan me kërku…Tradhëtin e juaj nuk i votojmë edhe brina me nxjerrë në kokë, Hashim mos i torturo me tej qytetarët.

Facebook Comments

Related posts

Deputeti i PS-së vizitë në familjen e Klement Balilit, ja çfarë thotë për “Eskobarin e Ballkanit

lipjanipress

Thaçi dhe kryediplomati norvegjez i shijojnë bashkë birrat e Prishtinës

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

lipjanipress

“The Times” publikon dokumentin sekret: Kush e organizoi grushtin e shtetit në Turqi

lipjanipress

Merkel kundër Trumpit: Terrorizmi nuk është justifikim për ndalimin e hyrjes së njerëzve në Amerikë

lipjanipress

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress

Turqi: Zyrtarët policorë që martohen me shkelës të kurorës e humbin punën

lipjanipress

Qytetari në Resnjë ndërroi jetë përderisa prente dru

lipjanipress

Çfarë po ndodh me Presidentin turk?(VIDEO)

lipjanipress

Hoxha i SPRTK-së: Udhëheqja e RTK-së nuk jep përgjegjësi për asgjë

lipjanipress

Instrumentistët e Vegjël Popullor nga Lipjani shpërblehen me dy çmime në Festivalin e 14-të mbarëkombëtar në Fushë -Arrëz

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli