LipjaniPress

Aksident i rendë në Rrugën e Kombit, në afërsi të Suharekës (Foto)

Uncategorized

Një aksident rrugor ka ndodhur në Rrugën e Kombit, më saktësisht në afërsi të qytetit të Suharekës. Veturat janë përplasur në aksin rrugor në drejtim të Shqipërisë.

Nga fotografitë që Gazeta Express ka siguruar nga një lexues, aksidenti duket të ketë qenë i rëndë edhe pse nuk ka të dhëna për ndonjë viktimë.

Ditët e fundit janë shënuar me aksidente të shpeshta rrugore, disa prej të cilave kanë pasur edhe pasoja tragjike.

Facebook Comments

Related posts

Njoftim Më 24.03.17 përkujtohet rënia heroike e Heroit të Kombit Ismet H. Asllani.

lipjanipress

Vjosa Osmanit i vjen mbështetja nga Lipjani

Granit

Gara për Prishtinën – zgjedhjet në vjeshtë, partitë ende s’i kanë kandidatët

lipjanipress

LDK-Lipjan: Lipjani qytet ekologjik

lipjanipress

Këto janë vendet që do të kenë ndërprerje të rrymës më 28 janar

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

PRESIDENTI I KËRKON VESELIT TA ANULOJË ZGJEDHJEN E DREJTORIT TË DOGANAVE

lipjanipress

Lipjan

lipjanipress

Deputeti i VV’së: S’ka Qeveri të pakicës, shpejt takohen Kurti e Mustafa

Granit

Lokja nga Lipjani të cilës iu vranë 5 meshkuj të shtëpisë rrëfen se si e shau serbin në sy (Video)

Granit

Sonte në “Komiteti” – i ftuar Ramush Haradinaj

lipjanipress

Athina për herë të parë që nga çlirimi otoman lejon ndërtimin e një xhamie

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli