LipjaniPress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

Lajme Lipjani World
https://www.facebook.com/Telat.Reqica

KËRKOHEN 10 Mjeshter në Gjermani
Ju sigurojmë kontratën e punës dhe banesen.
Gjitheashtu kërkohen edhe :
▪Moler
▪Pllaka-shtrues
▪Gipser
▪Fasader dhe shumë profesione tjera!
www.facebook.com/Telat.Reqica
Info:+4917670455810 (Whatssapp
www.r-s-innenausbau.de/
*** Ndihmojë-Tregoj Familjarit, vëllaut, shokut, mikut, kusherinit, kojshis!

Facebook Comments

Related posts

Vetëm një tezë.

lipjanipress

Dorëhiqet gjeografi i vetëm nga Komisioni Qeveritar për Demarkacion [dokument]

lipjanipress

Aeroplanët luftarakë të Izraelit e sulmojnë Rripin e Gazës

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Osmani: Kur thosha se PDK-ja nuk i respekton marrëveshjet, në LDK shanin e bërtisnin

lipjanipress

Sondazhi: Liderja e ekstremit të djathtë Le Pen do t’i humbiste zgjedhjet presidenciale në balotazh

lipjanipress

Kusari-Lila denoncon Pal Lekajn në prokurori

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

‘Drejtimi i veturës së djegur kah Mitrovica e Jugut i qëllimshëm’

lipjanipress

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

Anija e inteligjencës ruse fundoset në Detin e Zi (Video)

lipjanipress

Molliqaj thotë se veç një Qeveri e re zgjidh problemin e Veriut

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli