LipjaniPress

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

Lajme Lipjani

Kjo pasi deputeti i tyre nga partia e ashkalinjeve për integrim Hetem Arifi, votoi kundër qeverisë Kurti, meqë thotë se koalicioni VV-LDK-ë nuk e shqyrtoi kërkesën e tij që të bëhen pjesë e ekzekutivit.

Për më shumë ndiqeni kronikën e mëposhtme.

Facebook Comments

Related posts

Personi që plagosi gjinekologun është Faton Fetiu, gjatë sulmit përdori edhe bombë

lipjanipress

Papa Françesku i reagon Trumpit: Nuk je i krishter nëse i përzë refugjatët

lipjanipress

Shkencëtarët të alarmuar: Një mega-cunam do vrasë mijëra persona në Evropë

lipjanipress

Klemend Balili ndodhet brenda vendit, komunikon me letra me bandën e tij

lipjanipress

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

M.Tahiri: Punësimi mbetet ende sfida më e madhe për të rinjët e Ashkalinjëve

lipjanipress

Urime dita Kombëtare e 15 Shkurtit komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Departamenti i Gazetarisë mban konferencën ndërkombëtare “Prishtina Media Days”

lipjanipress

Nëndega e PDK-së në Dobrajë të Madhe mbështetet fuqishëm koalicionin PDK-AAK-NISMA dhe të tjerët(FOTO)

lipjanipress

Avokati Alban Arifi: Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, përmes padisë, po kërcënon gazetarin Granit Duriqi

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur kolonelin e KFOR-it Italian Danile Bajata

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli