LipjaniPress

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ndihmon Komunën e Lipjanit me miell, pako higjenike dhe ushqimore

Lajme Lipjani

Shoqata “Jetimat e Ballkanit”, sot ka dhuruar miell pako ushqimore dhe higjenike.
I pari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka falënderuar Hoxhën Halil Kastrati, për tërë kontributin e jashtëzakonshëm që ka dhënë edhe më herët për familjet në nevojë në Komunën e Lipjanit.

Facebook Comments

Related posts

Personi që plagosi gjinekologun është Faton Fetiu, gjatë sulmit përdori edhe bombë

lipjanipress

“Vendi të shkojë në zgjedhje – edhe në mungesën time”

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Talebani i dërgon letër presidentit Donald Trump

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

LDK akuzon VV’në për punësime partiake në sektorin e arsimit në Prishtinë

lipjanipress

AGK KËRKON NGA QË RASTET E GAZETARËVE TË TRAJTOHEN ME KOHË NGA GJYKATAT

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

LEKAJ TAKON THAÇIN PAS POLEMIKAVE

lipjanipress

I shpëton rrëmbimit duke kërcyer nga bagazhi i makinës në lëvizje (Video)

lipjanipress

Roberts: Serbia dhe Kosova duhet të shkëmbejnë territorin

lipjanipress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli