LipjaniPress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtor, gjatë ditës së sotme ka bërë homazhe dhe ka vendosur buqeta me lule pranë lapidarit të Dëshmorit të Kombit “Xhavit Kozhani”, – BURGIA në fshatin Ribar i Madh në nderim të vjetorit të rënies së tij.

Delegacioni nga Komuna e Lipjanit homazhe ka bërë edhe në varrezat e martirëve të këtij fshati si dhe në fshatin Zllakuqan.

Facebook Comments

Related posts

Publikohet edhe video e fushatës luksoze të Refiqe Tërnavës

lipjanipress

Lladrovci i ofron pozitë të lartë Xhavit Drenorit

lipjanipress

Kryesuesja Vlora Limani-Hajnuni seancën e të Mërkures e quan të përfunduar.(VIDEO)

lipjanipress

Gazetari Musa Mustafa është kërcënuar me jetë, përmes një SMS-je të dërguar në gjuhën serbe nga një numër i operatorit IPKO.

Press Lipjani

Nis përdorimi i shqipes në Maqedoninë jugore (FOTO)

lipjanipress

Çka po ndodh, blindohet Moska me trupa, raketa dhe avionë

lipjanipress

Shkencëtarët të alarmuar: Një mega-cunam do vrasë mijëra persona në Evropë

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Sipërmarrësi rus paralajmëron: Brexit mund të çojë drejt një lufte të re

lipjanipress

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

E tmerrshme: “Shteti Islamik” nis të bombardojë edhe me dronë (Video)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli