LipjaniPress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Rozë

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Disenjatorja Vjollca Llapashtica, ka përgatitë Koleksioni pranverë-verë 2017, me mbi 80 kreacione-fustane shumë elegante, vello unike dhe fustane për femra nën moshën 15 vjeçare.
Ngjyrat verore dhe të lehta janë ngjyrat që i bartnin shumica e fustaneve por ka edhe ngjyra të tjera që e bëjnë thyerjen e tyre, por veçantia e këtij koleksioni janë edhe vellot teje të bukura dhe të punuar me material deri në 400 metra.
Disenjatorja Llapashtica ka thënë se; vellon e përgatiti me gjithë shpirtë, sepse vello vishet me një eveniment të veçantë, në dasem, e dasma behët vetëm një herë në jetë për atë qift, ndërsa fustane janë punuar në atë mënyrë që të vë në pah format e bukura të gjinisë femërore dhe ndihesh rehat./Lipjanpress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar