LipjaniPress

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen

Lajme Lipjani

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen me moton Ndryshimi ka filluar./LipjaniPress.com//
AAK per Lipjanin
VOTO 50

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

Veseli:Fillimi i Ri është garancë për Shtetin e Kosovës dhe fuqizimin e tij (FOTO)

lipjanipress

Psikologu, këto janë simptomat e të prekurve nga “Balena Blu”

lipjanipress

Cormack: Kosova nuk mund të krahasohet me rastin e Republikës Serbe  

Rexhep Isufi

Erdogan i quan “mbetje naziste dhe fashiste” holandezët

lipjanipress

Ramadan Muja, një mandat duke u ballafaquar me drejtësinë

lipjanipress

Thaçi me këtë deklaratë e nervozoi keq mbrëmë Vuçiqin

lipjanipress

NJOFTIM: Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Beograd, një veturë në lëvizje shpërthen afër një shkolle (Video)

lipjanipress

Kanabisi edhe si ilaq shërues.(Video)

lipjanipress

Lipjani në hall me hajnat e kapakëve të pusetave

Granit
Skip to toolbar