LipjaniPress

Aderime në Nisma Socialdemokrate në Lipjan

Lajme Lipjani

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan Bekim Olluri dhe ish – kandidati për deputet i Lëvizjes për Drejtësi, njiheri edhe sekretar i këtij subjekti Fidan Mustafa së bashku me strukturen kësaj partie në Lipjan ka aderuar në Nisma Socialdemokrate në Lipjan të udhëhequr nga kryetari z. Heset Sahiti.

Në pranin e ministërit të MASHT-it Shyqeri Bytyqi dhe deputetit Haxhi Shala dhe para shumë anëtarëve dhe simpatizantëve u është falenderuar të aderurëve z.Sahiti për ardhje dhe pranimin e programit të partis së Nisma Socialdemokrate të udhëhequr nga lideri i saj z.Fatmir Limaj.
Të aderurit z.Olluri dhe z.Mustafa po ashtu kanë falenderuar për mirëpritje që iu është ofruar nga z.Heset Sahiti dhe anëtarët e kësaj partie në Lipjan. Ku edhe u zotuan që do punojë çdo ditë, çdo kohë pa hezitim për Nisma Socialdemokrate të udhëhequr nga kryetari z Fatmir Limaj.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbi 106 të vdekur në ortekun e borës në Afganistan

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

U promovua enciklopedia “Bardhësitë e Atdheut

Press Lipjani

Lipjani si gjithmon zemërgjerë për djaloshin 25 vjec Sejdi Smajli, mblidhen afro 40 mijë euro për pak orë

lipjanipress

Departamenti i Gazetarisë mban konferencën ndërkombëtare “Prishtina Media Days”

lipjanipress

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress

Veseli: Do ta bëjmë ushtrinë për të garantuar të ardhmen e fëmijëve tanë

lipjanipress

Fillon turniri “Kupa e Pavarësisë 2017”

lipjanipress

Mashtrimet me kontrata të falsifikuara për tender në MASH’t – Detajet e aktakuzës ndaj ish-Ministrit Buja

lipjanipress

Thaçi: BE nuk po i kupton deputetët që s’i hapin rrugë liberalizimit të vizave

lipjanipress
Skip to toolbar