LipjaniPress

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

Lajme Lipjani

Rreth orës 23:50 minuta data 03.10.2017 Lipjan, konkretisht në Udhekryqin e semaforave ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe përveç dëmeve materiale ishin edhe tre persona të lënduar, raporton, LipjaniPress.com

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa nga aksidenti është krijuar kolonë e gjatë në këtë aks rrugor.

 

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Brekët e politikanit shqiptar

lipjanipress

Musliu: UNMIK ka procesverbale ku Lumezi thotë se nuk e ka provimin e jurisprudencës

lipjanipress

9 të vdekur gjatë luftimeve në Ukrainë

lipjanipress

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Kosova ka vite që ka zënë vend në diplomacinë e Rusisë, thotë Lauka

lipjanipress

Arifaj për iniciativën e Thaçit për pajtim: Ka ardhur koha për të vërtetën

lipjanipress

Publikohen fotografitë e të arrestuarve për sulmin kundër drejtorit të burgjeve (Foto)

lipjanipress

Në kujtim të përvjetorit të Masakrës së Reçakut

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress

Për Llugaxhinë nuk flitet më vetëm në Kosovë, flitet në Evropë, në Amerikë dhe gjithandej ku jetojnë dhe punojnë llugaxhiasit.

lipjanipress

ZHURMA PËR KRIMINELET SERB

lipjanipress
Skip to toolbar