LipjaniPress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

Lajme Lipjani

Në aksidentin sot rreth ores 11:20 në të cilin janë përfshirë dy vetura, Policia konfirmon se të lënduarit i kanë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Nga vendi i ngjarjes kanë raportuar se veturat e aksidentuara janë në gjendje të rëndë.

Njësitet policore menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe për pak kohë rruga ka qenë e bllokuar, përderisa kanë vazhduar procedurat policore në trafik, transmeton/Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Helikopteri ushtarak rrëzohet mbi ndërtesat e banuara

lipjanipress

Grupi i Kumanovës dënohet me 746 vjet burg

lipjanipress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress

Ministri i Brendshëm izraelit përdor qepën që të përlotet (Video)

lipjanipress

Në 18 vjetorin e masakrës në Krushë, Thaçi fton drejtësinë të hetojnë vrasjet dhe masakrat

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim përfaqësueset e Forumit për Iniciativa Qytetare

lipjanipress

Ky është dënimi që i pret ata që tentojnë të votojnë dy herë

lipjanipress

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, sot në Qendrën Kulturore “Tahir Sinani”, është mbajtur Akademi Përkujtimore,(VIDEO)

lipjanipress

Edhe nga radhet e PDAK-së dega në Lipjan përzgjedhen tre kandidat

lipjanipress

Rrëfimi i familjes për vdekjen e dyshimtë të punëtorit të Bechtel & Enka

lipjanipress

Ismet Beqiri e godet Albin Kurtin: Unë nuk kam shtet rezervë sikur ti

lipjanipress

Vetura zyrtare shkel në zebra një vajzë në Lipjan

lipjanipress
Skip to toolbar