LipjaniPress

Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë, ka të lënduar

Lajme

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Fushë Kosovë, në të cilin dy vetura janë të përfshira.
Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti ka konfirmuar për Koha.net se ka edhe të lënduar, por që nuk ka dhënë numrin e saktë të të lënduarve.

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:25 në Fushë Kosovë. Mund të konfirmoj se ka edhe të lënduar, por numrin e saktë do ju konfirmojmë më vonë”, ka thënë Ahmeti.

KP ka siguruar pamjet nga ky aksident.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Arrestohen katër persona për prostitucion, ja kush janë

lipjanipress

Mediat serbe shkruajnë për takimin e Haradinajt me 70 zëvendësministrat e tij

lipjanipress

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin e Haradinajt të refuzohet

lipjanipress

Problemet e dorëzimit në AstraZeneca: çfarë qëndron pas?

lipjanipress

Mustafa: S’bëjmë më koalicion me PDK’ në, e kemi humbur besimin

lipjanipress

Veliu për plagosjen në Podujevë: Policia ta hetojë rastin

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

lipjanipress

Deklarata befasuese e Daut Haradinajt për Vlora Çitakun (Video)

lipjanipress

Familja gjakovare ua falë gjakun e dy djemve familjes nga Peja

lipjanipress

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.

lipjanipress

A e mblodhi Kryesinë e LDK’së çështja e ushtrisë?

lipjanipress
Skip to toolbar